01.03.2026










HPX AIRTIGHT FIX - 38мм х 50мм - для монтажу паробар'єрів, двостороння стрічка
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двостороння стрічка, посилена сіткою з поліестеру
Застосування:
- Монтаж пароізоляції на металеві та дерев'яні конструкції
- Герметизація примикань плівок та мембран до периметру покрівлі
- Ремонт пошкоджених ділянок плівок та мембран
- Склеювання горизонтальних та вертикальних стиків дифузійних мембран
Переваги:
- Дуже висока адгезія
- Хороша адгезія до поліетилену, поліаміду, алюмінію, крафт-паперу, металу, пластику, OSB та деревних матеріалів
Поверхню необхідно очистити від пилу та жиру
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HPX |
| Страна производитель | Бельгия |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина | 0,31 mm |
| Тип клея | Натуральный каучук |
| Максимальная темп. эксплуатации | 60°C |
| Сила адгезии: | 10 Н / 25 mm |
| Предел прочности на разрыв: | 162 Н / 25 mm |
| Носитель: | тканевое волокно/полиэстер с полиэтиленовым покрытием |
| Основные атрибуты | |
| Тип клеящей ленты | Малярная лента |
| Клейкие стороны ленты | Двухсторонняя |
| Ширина клеящей ленты | 38 |
| Длина клеящей ленты | 50 |
- Цена: 1 020 ₴

