Продавець ООО АКС-ЮГ СИСТЕМА - ЛАБОРАТОРИЯ КЛЕЕВЫХ И КРЕПЕЖНЫХ ТЕХНОЛОГИЙ, СОВРЕМЕННЫЕ АБРАЗИВНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
770 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 19.04).

+380 (63) 797-28-13
+380 (50) 342-09-62
+380 (67) 992-79-09
+380 (56) 797-28-13
Набережна Заводська, 7. Територія Дніпропетровського Меблевого Комбінату, Дніпро, Україна
Современные материалы и инструменты для строительства и промышленности от ООО «АКС-ЮГ СИСТЕМА»
Залишити відгук
Набухающее кільце для герметизації вводів труб і комунікацій в стінах і плитах перекриттів 36х22 мм, фото 2
Набухающее кільце для герметизації вводів труб і комунікацій в стінах і плитах перекриттів 36х22 мм, фото 2
Набухающее кільце для герметизації вводів труб і комунікацій в стінах і плитах перекриттів 36х22 мм, фото 2
Набухающее кільце для герметизації вводів труб і комунікацій в стінах і плитах перекриттів 36х22 мм, фото 3

Набухающее кільце для герметизації вводів труб і комунікацій в стінах і плитах перекриттів 36х22 мм

Опис
Інформація для замовлення

Набухаючі кільця для герметизації вводів труб і комунікацій в стінах і плитах перекриттів

Область застосування

Гідроізоляція та герметизація вводів труб і комунікацій в стінах і плитах перекриття.

Переваги набухаючих кілець

  • Однаково ефективно працюють при контакті з прісною і солоною водою;
  • Висока ступінь набухання: збільшення до 400% за об'ємом при контакті з прісною водою та до 350% ― з солоною водою;
  • Висока хімічна стійкість до впливів нафтопродуктів і різних видів олій;
  • Висока міцність і зносостійкість.

Опис

Набухаючі полімерні кільця призначені для герметизації монтажних отворів в бетоні та залізобетоні. Одягається на кільце трубу і при контакті з водою збільшується в обсязі до 400%.
Відсутність у складі гуми включень бентоніту забезпечує багаторазовість циклів набухання з початковим результатом.

Застосування

  1. Дістати кільце з герметичною поліетиленової упаковки;
  2. Надіти кільце на трубу;
  3. Встановити трубу так, щоб кільце було на однаковій відстані від краю технологічного отвору;
  4. Закрити монтажний отвір ремонтним матеріалом на цементній основі Sika® MonoTop® або SikaGrout®.

Недостатньо якісна гідроізоляція місць різних вводів інженерних комунікацій, зокрема, труб, кабелів – одна з найбільш часто зустрічаються помилок будівельників і проектувальників. Внаслідок того, що в стиках «бетон-метал» або «бетон-пластик» залишається так званий холодний шов, вода потрапляє через них всередину підвальних заглиблених приміщень. Саме тому дуже важливо проводити повну герметизацію вводів труб, використовуючи при цьому сучасні технології гідроізоляції.

Вводи труб – одні з найбільш уразливих місць, оскільки вони безпосередньо контактують з різними будівельними конструкціями. У разі утворення протікання всьому будинку може бути завдано істотну шкоду, будуть пошкоджені стіни та перекриття. Крім того, із-за протікання на зволоженій поверхні стін з'являються висоли та плями, грибок, відшаровуються оздоблювальні покриття, і все це незмінно веде до додаткових витрат на косметичний ремонт. Щоб цього не відбувалося потрібно якісно і своєчасно виконувати герметизацію вводів труб і комунікацій.

Герметизація вводів труб може проводитися на різних стадіях, в тому числі:

  • Герметизація вводів труб на стадії будівництва. Для цього можуть застосовуватися різні гідропрокладкі, гидрошпонки і гидрошнуры. Технологія герметизації вводів труб таким способом виконується в наступній послідовності: перед заливкою бетоном на трубу монтується (встик, без розривів або накладання) кільце (або два кільця) з гідрофільної гуми. Кільце притягається до труби або приклеюється з допомогою набухає герметика.
  • Герметизація вводів труб на стадії монтажу і ремонту. Тут є кілька варіантів гідроізоляції стиків у залежності від матеріалу, з якого побудована заглиблена частина споруди. Якщо це блоки ФБС, то герметизацію вводів труб проводять таким чином, щоб кільце гидрошнура виявилося посередині товщини стіни. Якщо це цегляна кладка, то можливий варіант герметизації вводів труб шляхом заповнення отвори в стіні цементним розчином. Незалежно від конструкції стіни можливе виконання гідроізоляції вводів ін'єкційним методом.

На якому б етапі експлуатації будівлі ви не проводили герметизацію вводів інженерних комунікацій (труб тощо), вам не обійтися без використання спеціальних матеріалів, таких як гидропромбы, набухаючі шнури і герметики, багатокомпонентні поліуретанові і акрилатні матеріали, які здатні тверднути, пов'язуючи фізично і хімічно воду, і не пропускати непов'язану воду.

Здійснюючи герметизацію вводів труб і комунікацій, слід пам'ятати, що термін служби конструкцій стін, підданих зволоженню, виникає внаслідок корозії металу і бетону, руйнування цегли, сильно скорочується. Тому роботи по гідроізоляції дуже важливо проводити своєчасно.

 

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner