Продавець ООО АКС-ЮГ СИСТЕМА - ЛАБОРАТОРИЯ КЛЕЕВЫХ И КРЕПЕЖНЫХ ТЕХНОЛОГИЙ, СОВРЕМЕННЫЕ АБРАЗИВНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
770 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (63) 797-28-13
+380 (50) 342-09-62
+380 (67) 992-79-09
+380 (56) 797-28-13
Набережна Заводська, 7. Територія Дніпропетровського Меблевого Комбінату, Дніпро, Україна
Современные материалы и инструменты для строительства и промышленности от ООО «АКС-ЮГ СИСТЕМА»
Залишити відгук
01.03.2023
Клей для вклеювання склопакетів на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 124M, 600 мл, фото 2
Клей для вклеювання склопакетів на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 124M, 600 мл, фото 3
Клей для вклеювання склопакетів на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 124M, 600 мл, фото 2
Клей для вклеювання склопакетів на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 124M, 600 мл, фото 2
Клей для вклеювання склопакетів на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 124M, 600 мл, фото 3

Клей для вклеювання склопакетів на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 124M, 600 мл

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис

Готовий до застосування однокомпонентний клей на основі MS Polymer® для вклеювання склопакетів.

Продукт призначений для використання виключно професіоналами. Легко наноситься вручну методом шприцювання з допомогою спеціальних пістолетів, а також з допомогою індустріального обладнання для нанесення клеїв.

Сумісний з герметиками склопакетів TENAGLASS. Для використання продукту разом з іншими герметиками, необхідно отримати підтвердження технічного відділу виробника.

Затвердне в результаті хімічної реакції з вологою повітря.

Клей володіє відмінною адгезією до скла, ПВХ та інших полімерних матеріалів, дерева, металів, до всіх вторинним стеклопакетным герметиків TENAGLASS. Володіє хорошими міцнісними та деформаційними якостями після затвердіння.

Сфери застосування

 • Вклеювання склопакетів у вікна (для групи позицій вклеювання До згідно нормі RAL GZ 716-1, розділу ІІІ, частині A)
 • Вклеювання скління в перегородках
 • Вклеювання скління в інші конструкції

Переваги

 • Може наноситися методом шприцювання в широкому інтервалі температур
 • Відмінна тиксотропність, не тече у вертикальних швах
 • Відмінна адгезія до безлічі віконно-профільних систем з ПВХ без застосування грунтовки
 • Сумісний з стеклопакетными герметиками TENAGLASS
 • Відмінна стійкість до впливу кліматичних факторів, особливо у вологих і жарких умовах
 • Зберігає еластичність в широкому інтервалі температур
 • Не виділяє силіконові масла - рекомендований для скла з покриттям самоочищающим
 • Екологічно безпечний і надійний при використанні – не містить ізоціанатів, силіконів і розчинників
 • Не викликає корозію
 • Не має запаху
 • Практично не дає усадки

Пристрій адгезійного шва

Перед використанням з допомогою відповідних тестів переконайтеся в сумісності полімерних матеріалів, що знаходяться в прямому або непрямому контакті один з одним. Переконайтеся в тому, що не змінюються чи не погіршуються властивості цих матеріалів. Завжди рекомендується проводити пробний тест для перевірки адгезії клею до конкретних субстратів. Якщо адгезія до вибраного субстрату є недостатньою, проконсультуйтеся з представником виробника.

Підготовка поверхні

Поверхня, що стикається з клеєм, повинна бути міцною, чистою і сухою. Поверхня необхідно очистити від усіх забруднень, знижує адгезійну міцність зв'язку клей з поверхнею ― від пилу, мастильних матеріалів, залишків раніше застосованих липких стрічок і т. п. Поверхні, забруднені пилом, маслом або жиром, а також поверхні оброблені засобами захисту або іншими спеціальними матеріалами, обов'язково знежирюють відповідними розчинниками згідно місцевим нормам, ступеня забруднення поверхні і інструкцій виробників дотичний полімерних матеріалів. Не допускається застосування таких розчинників, які знижують міцність поверхні, залишають сліди або сприяють накопиченню води на поверхні. Для слабо забруднених поверхонь (наприклад, пил, незначні сліди мастил) рекомендується використовувати ізопропанол. Для забруднених поверхонь середнього ступеня (наприклад, плями олії низької в'язкості) рекомендується використовувати ацетон або суміш ізопропанолу з ацетоном у співвідношенні 1:1. Для сильно забруднених поверхонь (наприклад, плями мастила високої в'язкості) рекомендується використовувати двоступеневу очистку. Спочатку видаляють основну масу забруднення, використовуючи вуглеводневі розчинники (наприклад, уайт-спірит). Після цього видаляють залишки забруднення і вуглеводневої розчинника, використовуючи ізопропанол або суміш ізопропанолу з ацетоном. Вибір вуглеводневих розчинників також рекомендується у випадках, коли застосування ацетону (температура спалаху -20 З) або ізопропанол (температура спалаху +13 С) недопустима із - за вимог безпеки. У таких випадках слід підібрати розчинник ряду вуглеводнів з наинизшей температурою кипіння, але відповідає вимогам до температури спалаху. Після очищення поверхні слід почекати до повного висихання розчинник (як правило, від 5 до 15 хвилин) і переконатися в тому, що на поверхні не залишилося слідів забруднення або розчинника. Для перевірки якості підготовчих робіт необхідно підготувати тестовий шов безпосередньо перед проведенням робіт. Якщо, незважаючи на дотримання рекомендацій по підготовці поверхні, адгезія клею до поверхні незадовільна, то необхідно застосувати спеціальні методи по підготовці поверхні. В такому випадку зверніться до представника виробника.

Нанесення клею

Перед нанесенням клею обов'язково вивчіть відповідний лист безпеки і переконайтеся в тому, що дотримані всі приписи виробника. Переконайтеся в тому, що температура навколишнього середовища в місці нанесення клею знаходиться в межах допустимого інтервалу температур застосування. Клей допускається наносити лише в шви, які відповідають вимогам щодо сумісності та підготовлені згідно з наведеними вище вказівками. Перед використанням рекомендується не менше доби витримати упаковки з клеєм в теплому приміщенні при температурі, що відповідає інтервалу температур застосування. Нанесення клею здійснюється з допомогою відповідного обладнання (ручного або пневматичного пістолета). Плавно і рівномірно видавлюйте клей в шов, уникаючи утворення пустот і бульбашок повітря, розривів і напливів. Після розкриття упаковки клей слід використовувати як можна швидше. При низькій температурі клей може мати підвищену в'язкість. Перед використанням рекомендується не менше доби витримати упаковки з клеєм в теплому приміщенні при температурі, що відповідає інтервалу температур застосування. Інструменти очищаються відразу ж по закінченні робіт дозволеними до застосування розчинниками (рекомендується використовувати ацетон або суміш ацетону з ізопропанол).

Затвердіння клею

Клей отверждается в результате химической реакции с влагой воздуха. Отверждение начинается от поверхности соприкасания со средой, содержащей влагу (например, воздух, дерево и т.д.) и продолжается вглубь объёма клея. Скорость отверждения зависит от температуры и влажности воздуха. Скорость отверждения можно увеличить повышением температуры и влажности воздуха. Температура отверждения не должна превышать +50 °C. Отверждение при более высоких температурах ухудшает адгезионные качества клея. Излишки затвердевшего клея удаляются механически.

Примечание

Вышеприведенная информация, в особенности рекомендации по применению и использованию продукции компании TENACHEM, основана на опыте и исследованиях, доступных в момент создания данного документа. Вся информация верна только в случае, если продукция хранится, применяется и используется согласно рекомендациям производителя. На практике окружающие условия и характеристики поверхности швов могут отличаться от вышеописанных. Конечному потребителю следует выполнить пробное нанесение клея для определения его пригодности к применению в каждом конкретном случае. Виробник залишає за собою право на зміну технічних характеристик продукції. У будь-якому випадку, слід використовувати останню версію технічного опису.

 
Основні
Країна виробникЛатвія
Кількість компонентівОднокомпонентний
Об`єм600 мл
ВиробникTenax
Під фарбуванняТак
Користувальницькі характеристики
Щільність≈ 1,5 кг/літр
Усадка≤ 3 %
Твердість по Шору А≥40
Швидкість затвердіння2 до 3 мм/добу при 23 °C і відносній вологості 50 %
Зовнішній виглядЧорна або біла тиксотропна маса. Інші кольори під замовлення
модуль пружності при 100 % подовженні≥ 0,8 МПа
Інтервал температур зберіганнявід - 20 °С до + 30 °С
Інтервал температур експлуатаціївід – 50 °З до + 70 °З
Вид полімеруОднокомпонентний MS-Polymer®, холодне затвердіння під дією вологи повітря
відносне подовження в момент розриву≥ 400 %
Умовна міцність при розриві≥1,5 МПа
Утворення поверхневої плівкивід 10 до 20 хвилин при температурі(23 ± 2) °С і відносній вологості (50 ± 5) %
Гарантійний термін зберіганняДля туб і картушів: 12 місяців Для бочок: 6 місяців в нерозкритій, цілісної заводській упаковці, в сухих складських приміщеннях при температурі не більше + 30 °C
Інтервал температур застосуваннявід + 1 °С до + 50 °С
УпаковкаФасується в туби з ламінованого пластику ємністю 600 мл або в картуші з 290 мл Поставляється в картонних ящиках, по 15 туб або 24 картуша у кожному Можлива спеціальна упаковка в бочках під замовлення
Колірчорний RAL 9011
МатеріалMS Polymer
Область застосуванняСклопакети|Будівництво, промисловість
Колір і відтінокЧорний
 • Ціна: 336 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner