Продавець ООО АКС-ЮГ СИСТЕМА - ЛАБОРАТОРИЯ КЛЕЕВЫХ И КРЕПЕЖНЫХ ТЕХНОЛОГИЙ, СОВРЕМЕННЫЕ АБРАЗИВНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
774 відгуків
+380 (63) 797-28-13
+380 (50) 342-09-62
+380 (67) 992-79-09
+380 (56) 797-28-13
Набережна Заводська, 7. Територія Дніпропетровського Меблевого Комбінату, Дніпро, Україна
Современные материалы и инструменты для строительства и промышленности от ООО «АКС-ЮГ СИСТЕМА»
Залишити відгук
01.03.2023
Однокомпонентний клей для автомобілебудування на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 341M, 600 мл, фото 2
Однокомпонентний клей для автомобілебудування на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 341M, 600 мл, фото 3
Однокомпонентний клей для автомобілебудування на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 341M, 600 мл, фото 2
Однокомпонентний клей для автомобілебудування на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 341M, 600 мл, фото 2
Однокомпонентний клей для автомобілебудування на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 341M, 600 мл, фото 3

Однокомпонентний клей для автомобілебудування на базі МС-полімерів - TENABOND (Тенабонд) 341M, 600 мл

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис

Готовий до застосування однокомпонентний клей на основі MS-Polymer® для автомобілебудування.

Продукт призначений для використання виключно професіоналами.

 • Легко наноситься вручну методом шприцювання з допомогою спеціальних пістолетів, а також з допомогою індустріального обладнання для нанесення клеїв.
 • Затвердне в результаті хімічної реакції з вологою повітря.
 • Клей володіє відмінною адгезією до більшості матеріалів, що використовуються в автомобілебудуванні, а також хорошими міцнісними та деформаційними якостями після затвердіння.
 • Призначений для отримання еластичних і герметичних клейових з'єднань.

Сфери застосування

 • Клейові з'єднання при монтажі вантажних відсіків, фургонів і автопричепів
 • Клейові з'єднання в автомобілях для кріплення внутрішніх і зовнішніх елементів, а також для їх герметизації
 • Клейові з'єднання в інших конструкціях з динамічними навантаженнями

Переваги

 • Відмінна тиксотропність, не тече у вертикальних швах
 • Відмінна адгезія до більшості поверхонь індустріальних матеріалів (метал, пластмаса, полімерні покриття, скло, деревні матеріали та інші) без застосування грунтовки
 • Висока стійкість до впливу кліматичних факторів, особливо у вологих і жарких умовах
 • Висока стійкість до впливу УФ-випромінювання
 • Зберігає еластичність і міцність після циклічних навантажень, викликаних змінами температури і вологості
 • Екологічний і безпечний при використанні – не містить ізоціанатів, силіконів і розчинників
 • Не викликає корозію
 • Не має запаху
 • Практично не дає усадки

Пристрій адгезійного шва

Перед використанням з допомогою відповідних тестів переконайтеся в сумісності полімерних матеріалів, що знаходяться в прямому або непрямому контакті один з одним. Переконайтеся в тому, що не змінюються чи не погіршуються властивості цих матеріалів. Завжди рекомендується проводити пробний тест для перевірки адгезії клею до конкретних субстратів. Якщо адгезія до вибраного субстрату є недостатньою, проконсультуйтеся з представником виробника.

Підготовка поверхні

Поверхня, що стикається з клеєм, повинна бути міцною, чистою і сухою. Поверхня необхідно очистити від усіх забруднень, знижує адгезійну міцність зв'язку клей з поверхнею ― від пилу, мастильних матеріалів, залишків раніше застосованих липких стрічок і т. п. Поверхні, забруднені пилом, маслом або жиром, а також поверхні оброблені засобами захисту або іншими спеціальними матеріалами, обов'язково знежирюють відповідними розчинниками згідно місцевим нормам, ступеня забруднення поверхні і інструкцій виробників дотичний полімерних матеріалів. Не допускається застосування таких розчинників, які знижують міцність поверхні, залишають сліди або сприяють накопиченню води на поверхні. Для слабо забруднених поверхонь (наприклад, пил, незначні сліди мастил) рекомендується використовувати ізопропанол. Для забруднених поверхонь середнього ступеня (наприклад, плями олії низької в'язкості) рекомендується використовувати ацетон або суміш ізопропанолу з ацетоном у співвідношенні 1:1. Для сильно забруднених поверхонь (наприклад, плями мастила високої в'язкості) рекомендується використовувати двоступеневу очистку. Спочатку видаляють основну масу забруднення, використовуючи вуглеводневі розчинники (наприклад, уайт-спірит). Після цього видаляють залишки забруднення і вуглеводневої розчинника, використовуючи ізопропанол або суміш ізопропанолу з ацетоном. Вибір вуглеводневих розчинників також рекомендується у випадках, коли застосування ацетону (температура спалаху -20 З) або ізопропанол (температура спалаху +13 С) недопустима із - за вимог безпеки. У таких випадках слід підібрати розчинник ряду вуглеводнів з наинизшей температурою кипіння, але відповідає вимогам до температури спалаху. Після очищення поверхні слід почекати до повного висихання розчинник (як правило, від 5 до 15 хвилин) і переконатися в тому, що на поверхні не залишилося слідів забруднення або розчинника. Для перевірки якості підготовчих робіт необхідно підготувати тестовий шов безпосередньо перед проведенням робіт. Якщо, незважаючи на дотримання рекомендацій по підготовці поверхні, адгезія клею до поверхні незадовільна, то необхідно застосувати спеціальні методи по підготовці поверхні. В такому випадку зверніться до представника виробника.

Нанесення клею

Перед нанесенням клею обов'язково вивчіть відповідний лист безпеки і переконайтеся в тому, що дотримані всі приписи виробника. Переконайтеся в тому, що температура навколишнього середовища в місці нанесення клею знаходиться в межах допустимого інтервалу температур застосування. Клей допускається наносити лише в шви, які відповідають вимогам щодо сумісності та підготовлені згідно з наведеними вище вказівками. Перед використанням рекомендується не менше доби витримати упаковки з клеєм в теплому приміщенні при температурі, що відповідає інтервалу температур застосування. Нанесення клею здійснюється з допомогою відповідного обладнання (ручного або пневматичного пістолета). Плавно і рівномірно видавлюйте клей в шов, уникаючи утворення пустот і бульбашок повітря, розривів і напливів. Після розкриття упаковки клей слід використовувати як можна швидше. При низькій температурі клей може мати підвищену в'язкість. Перед використанням рекомендується не менше доби витримати упаковки з клеєм в теплому приміщенні при температурі, що відповідає інтервалу температур застосування. Інструменти очищаються відразу ж по закінченні робіт дозволеними до застосування розчинниками (рекомендується використовувати ацетон або суміш ацетону з ізопропанол).

Затвердіння клею

Клей затвердне в результаті хімічної реакції з вологою повітря. Затвердіння починається від поверхні стикання з середовищем, що містить вологу (наприклад, повітря, дерево і т. д.) і триває вглиб обсягу клею. Швидкість затвердіння залежить від температури і вологості повітря. Швидкість затвердіння можна збільшити підвищенням температури і вологості повітря. Температура затвердіння не повинна перевищувати +50 °C. Затвердіння при більш високих температурах погіршує адгезійні якості клею. Надлишки затверділого клею механічно видаляються.

Примітка

Вышеприведенная информация, в особенности рекомендации по применению и использованию продукции компании TENACHEM, основана на опыте и исследованиях, доступных в момент создания данного документа. Вся информация верна только в случае, если продукция хранится, применяется и используется согласно рекомендациям производителя. На практике окружающие условия и характеристики поверхности швов могут отличаться от вышеописанных. Конечному потребителю следует выполнить пробное нанесение клея для определения его пригодности к применению в каждом конкретном случае. Виробник залишає за собою право на зміну технічних характеристик продукції. У будь-якому випадку, слід використовувати останню версію технічного опису.

Основні
Максимальна температура експлуатації90 град.
Мінімальна температура експлуатації-50 град.
Країна виробникЛатвія
Кількість компонентівОднокомпонентний
Об`єм600 мл
ВиробникTenax
Під фарбуванняТак
Користувальницькі характеристики
Щільність≈ 1,5 кг/літр
Усадка≤ 3 %
Твердість по Шору Ачерез 28 днів ≥ 50
МатеріалMS Polymer
Швидкість затвердіння≥ 3 мм/добу при 23 °C і відносній вологості 50 %
Зовнішній виглядЧорна або біла тиксотропна маса. Інші кольори під замовлення
модуль пружності при 100 % подовженнічерез 7 днів ≥ 1,7 МПа
Утворення поверхневої плівкивід 10 до 30 хвилин при температурі(23 ± 2) °С і відносній вологості (50 ± 5) %
УпаковкаФасується в туби з ламінованого пластику ємністю 600 мл або в картуші з 290 мл Поставляється в картонних ящиках, по 15 туб або 24 картуша у кожному Можлива спеціальна упаковка в бочках під замовлення
Інтервал температур зберіганнявід - 20 °С до + 30 °С
Інтервал температур експлуатаціївід – 50 °З до + 90 °С
Вид полімеруОднокомпонентний MS-Polymer®, холодне затвердіння під дією вологи повітря
відносне подовження в момент розриву≥ 400 %
Умовна міцність при розривічерез 7 днів ≥ 3,5 МПа
Гарантійний термін зберіганняДля туб і картушів: 12 місяців Для бочок: 6 місяців в нерозкритій, цілісної заводській упаковці, в сухих складських приміщеннях при температурі не більше + 30 °C
Інтервал температур застосуваннявід + 15 °С до + 35 °С
 • Ціна: 366 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner