Продавець ООО АКС-ЮГ СИСТЕМА - ЛАБОРАТОРИЯ КЛЕЕВЫХ И КРЕПЕЖНЫХ ТЕХНОЛОГИЙ, СОВРЕМЕННЫЕ АБРАЗИВНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
779 відгуків
+380 (63) 797-28-13
+380 (50) 342-09-62
+380 (67) 992-79-09
+380 (56) 797-28-13
Набережна Заводська, 7. Територія Дніпропетровського Меблевого Комбінату, Дніпро, Україна
Современные материалы и инструменты для строительства и промышленности от ООО «АКС-ЮГ СИСТЕМА»
Залишити відгук

«Вітаміни» для бетону Sika.

«Вітаміни» для бетону Sika.

"Вітаміни» для бетону Sika.

Щоб перетворити суміш цементу, піску і щебеню в монолітний бетон, потрібно додати воду. Але скільки ж води потрібно? І що буде, якщо не вгадати з кількістю? Що буде з бетоном?

Теоретично, для того, щоб весь цемент був витрачений на освіту цементного каменю, води потрібно приблизно 30% від ваги цементу, тобто на кожен мішок 50 кг цементу потрібно всього близько 15 л води. Саме при такому співвідношенні (званим водо / цементним співвідношенням, або В/Ц) ми можемо отримати найкращу якість бетону. Але це теоретично.

Якщо ми складемо бетонну суміш з такою кількістю води, то вона вийде напівсухий, жорсткою, непластичною, укласти таку суміш буде неможливо.

Що-ж робити? Можна додати води... Тоді вийде суміш, з якої буде зручно працювати. Вона заповнює всі порожнечі, вона добре буде ущільнюватися, розчин добре ляже на цеглу... Але як зміняться властивості бетону, розчину?

При додавання «зайвої» води властивості бетону змінюються, і зовсім не в кращу сторону. З кожним відсотком зайвої води знижуються міцність, водостійкість, збільшується пористість готового виробу, посилюється розшарування системи при виброуплотнении.

Але можна поступити інакше. Розроблені спеціальні добавки, які в малих кількостях розріджують систему, роблять її більш рухомий, удобоукладываемой. Не збільшуючи В/Ц, ми отримуємо систему з якою зручно працювати і яка при тому ж співвідношенні цемент/пісок/щебінь виходить більш міцною, ніж без використання цих добавок.

Такі домішки називаються пластифікаторами.

Пластифікатори почали використовувати в 30-х роках ХХ століття по всьому світу. Іноді шукали застосування великотоннажним відходів виробництва, як це сталося з групою на основі лігносульфонатів. А іноді цілеспрямовано шукали речовини, що поліпшують міцність і технологічні характеристики бетону.

За кордоном приділяється величезна увага хімізації бетону. У більшості країн виробництво будівельних конструкцій без добавок-пластифікаторів просто заборонено. Може бути, тому гарантований ресурс наших будинків — 27 років, а у Фінляндії, наприклад, — 120 років.

Sika — незалежна корпорація, заснована в 1910 році в Швейцарії, почала свою діяльність з виробництва хімічних добавок у бетони і будівельні розчини для підвищення водонепроникності, регулювання термінів схоплювання цементу і збільшення міцності бетону.

Технологи Sika завжди розуміли, що дві найголовніші функції води в бетонній суміші практично діаметрально протилежні, з одного боку, високий витрата води необхідний для отримання достатньої оброблюваності бетонної суміші і якісного її ущільнення, з іншого боку, необхідність зниження кількості води і забезпечення мінімально можливого водоцементного відносини для отримання високої міцності і довговічності бетону.

Завдяки цьому Sika завжди була на передовій технологічного прогресу в області хімічних добавок у бетони для виконання технічних вимог і рішення конкретних практичних задач.

У 30-х роках минулого століття компанією Sika були розроблені склади серії Sika Plastocrete на основі лігносульфонатів для пластифікації і зниження вмісту цементу або води до 10%.

Подальші дослідження в цьому напрямку привели до створення в 40-х роках минулого століття складів серії Sika Plastiment на основі глюконатов для пластифікації з контрольованою затримкою схоплювання і зниження вмісту цементу або води до 10%.

Наступним етапом дослідження матеріалів для пластифікації бетонів стало створення в 70-х роках минулого століття створення складу Sikament-N на основі нафталинов для суперпластификации при зниженні вмісту цементу або води до 20%.

У 80-х роках минулого століття Sika розробила складу Sikament-FF на основі меламинов для суперпластификации при зниженому вмісті втягнутого повітря і зниження вмісту цементу або води до 20%.

Прогрес не стоїть на місці, і в 90-х роках наукові пошуки вивели компанію Sika з продуктом Sikament-10/ES на основі вінілових кополімерів на нову висоту. Цей суперпластифікатор дозволяє при низькому вмісті втягнутого повітря отримати високу рухливість суміші знизити вміст цементу або води до 30%.

На сьогоднішній день останнім досягненням компанії Sika в області пластифікації бетону є серія ультрапластификаторов Sika Viscocrete на основі карбоксилатів. Їх застосування дозволяє при низькому вмісті втягнутого повітря отримати високу рухливість суміші знизити вміст цементу або води до 40%. З застосуванням Sika Viscocrete досягнута можливість розробки технології самоуплотняющегося бетону.

У цілому застосування пластифікаторів при виробництві бетону очевидно:

— прискорення і спрощення укладання бетонної суміші і її ущільнення;
— продовження терміну експлуатації споруди;
— скорочення витрати цементу і підвищення якості;
— прискорення укладання та ущільнення бетонної суміші;
— рання розпалублення, скорочення строків будівництва;
— водонепроникний бетон і шви;
— підвищення надійності і зниження кількості дефектів;
— оптимізація вартості торкретбетону;
— поліпшення оброблюваності при високих температурах і при виготовленні масивних конструкцій.

Асортимент продуктів компанії Sika для пластифікації бетону, що виробляються в даний час, великий. Починаючи з самого першого покоління пластифікаторів на основі лігносульфонатів, які завдяки своїй універсальності застосування і в дешевизні, і до найсучасніших розробок науки.

Sika ® (Sikament ®) BV 3M — Добавка до бетону редуцирующая кількість води / пластифікатор.

Sikament BV 3M — універсальний пластифікатор з універсальним застосуванням на базі лігносульфонатів, в основному призначена для виробництва товарних бетонів.
Пластифікатор Sika ® (Sikament ®) BV 3M рекомендується при виготовленні щільного і водонепроникного бетону, бетону гідротехнічного і декоративного, а також бетону подається насосом, при виготовленні бетонних дорожніх покриттів і мостових конструкцій.
Використання пластифікатора Sikament ® BV 3M допустимо при виготовленні попередньо напружених залізобетонних конструкцій, а також для бетону, знаходиться в постійному контакті з водою. Дозування залежить від планованої рухливості суміші.
Максимальна доза добавки Sikament BV 3M — 8,4 мл на 1 кг цементу, тобто 0,95% від маси цементу.

SikaPlast ® -520 (Powered by ViscoCrete ®) — Універсальний суперпластифікатор для товарного бетону з збільшеним часом збереження рухливості бетонної суміші з можливістю збільшення часу транспортування...

SikaPlast ® -520, що володіє властивостями сповільнювача схоплювання бетонної суміші з можливістю збільшення часу транспортування, здійснюється на основі спеціально розробленого полімеру нового покоління для виробників товарного бетону.

Застосування SikaPlast ® -520 дозволяє досягти:

— низьке водоцементне (в/ц) відношення з-за високої ступеня;
— водозниження (результатом є висока щільність і міцність бетону);
— гарну оброблюваність і високу рухливість бетонної суміші (результатом є суттєве зменшення витрат на укладання та ущільнення бетонної суміші);
— тривале збереження консистенції, збільшення часу обробки, у тому числі при підвищеній температурі навколишнього середовища.

Рекомендоване дозування — 0,2 — 1,5% від ваги цементу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner