Продавець ООО АКС-ЮГ СИСТЕМА - ЛАБОРАТОРИЯ КЛЕЕВЫХ И КРЕПЕЖНЫХ ТЕХНОЛОГИЙ, СОВРЕМЕННЫЕ АБРАЗИВНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
778 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 10.09).

+380 (63) 797-28-13
+380 (50) 342-09-62
+380 (67) 992-79-09
+380 (56) 797-28-13
Набережна Заводська, 7. Територія Дніпропетровського Меблевого Комбінату, Дніпро, Україна
Современные материалы и инструменты для строительства и промышленности от ООО «АКС-ЮГ СИСТЕМА»
Залишити відгук

Базові принципи кріпильних технологій, частина 1

Базові принципи кріпильних технологій, частина 1

Як при проектуванні, так і при монтажі, а також при продажу і консультуванні покупця, важливо бути знайомим з визначальними факторами, що впливають на використання і вибір кріплення.

Для цього нижче наводиться короткі технічні відомості.

1. Будівельний матеріал (основа анкерного кріплення)

Тип і склад будівельного матеріалу, в якому здійснюється анкерне кріплення, є вирішальними факторами у визначенні технології кріплення.
alt text 1.1 Бетон

Існують два різновиди бетону: легкий бетон важкий бетон. Легкий бетон відрізняється від важкого, в першу чергу, застосуванням легких заповнювачів, таких, наприклад, як пемза, керамзит, туф і т. д.

В обох типах бетонів сполучною елементом є цемент. При наявності легких заповнювачів, які зазвичай володіють більш низькою міцністю при стисненні, ніж щебінь (гравій) у важкому бетоні, умови для анкерного кріплення в деяких випадках створюються менш сприятливі.

Цифри у маркуванні будівельного матеріалу позначають межу міцності при стисненні.
Наприклад, В20/25 означає бетон з межею міцності при стиску 25 Н/мм2. Дані виходять при випробуваннях на бетонних кубах з бічною стороною 150 мм. Це найбільш часто зустрічається міцність бетону.
Рівень несучої здатності кріплень для великих навантажень (зазвичай сталеві анкери) серед інших факторів залежить більшою мірою від міцності бетону.

1.2 Будівельні матеріали для кладки

Цегляна кладка — це складний матеріал, що представляє собою з'єднання цеглин допомогою будівельного розчину. При цьому міцність на стиск цеглин в старій кладці часто вище щільності розчину.
Ось чому анкерні кріплення повинні встановлюватися безпосередньо в цеглі.

Розрізняють чотири групи цегли:

1.2.1 Повнотілі блоки з щільною структурою

Ці будівельні матеріали відмінно підходять для установки кріплень, так як вони здебільшого характеризуються відсутністю пустот і мають високу міцність на стиск (цегла з часткою пустот до 15% можуть вважатися повнотілими).

Повнотіла силікатна цегла повнотіла цегла (також відомий як червона цегла або керамічна цегла)
alt text

1.2.2 Пустотілі блоки з щільною структурою (цегла з отворами і пустотілі)

В основному ці блоки зроблені з того ж матеріалу, що і повнотіла цегла, але вони мають порожнечі. При дії високих навантажень на будівельні матеріали необхідно використовувати спеціальні кріплення, наприклад, такі, які перекривають або заповнюють порожнечі.

Цегла з поздовжніми пустотами та цегла з вертикальними порожнечами часто називають щілинними або стільниковими.

Силікатні цеглини з отворами, пустотілі силікатні блоки.

1.2.3 Повнотілі будівельні матеріали з пористою структурою

Такі будівельні матеріали зазвичай мають низьку міцність на стиск і пористу структуру. При роботі з цими будматеріалами для оптимальної міцності доцільно використовувати спеціальні кріплення, наприклад, з великою розпірною площею або кріплення з анкерування форми.

Повнотіла блок з легкого бетону або керамзитобетону і газобетон (наприклад, «Ytong», «Hebel», «Siporex», «Durox», «Greisel»)
alt text

1.2.4 Пустотілі будівельні матеріали з пористою структурою (пустотілі цегли)

Такі матеріали зазвичай мають низьку міцність на стиск, порожнечі і пори. При виборі кріплень в таких будівельних матеріалах слід бути дуже уважним до придатності та правильності їх установки, в цьому випадку годяться, наприклад, дюбелі з довгою розпірною зоною або ін'єкційні анкери з кріпленням формою.

Легкі цеглини з вертикальними порожнечами
alt text Пустотілі блоки з легкого бетону, наприклад, на основі пемзи або керамзиту
alt text

1.3 Панелі та плити

Третя велика група представлена тонкостінними будівельними матеріалами, які, як правило, мають низьку міцність наприклад, гіпсокартонні плити: «Rigips», «Knauf», «Gyproc», «Norgips»; гіпсоволокнисті плити: «Fermacell», «Rigicell»; ДСП (деревоволокнисті плити, фанера і т. д. ).
alt textalt text

У цьому випадку кріплення повинні вибиратись з анкерування формою, тобто вони повинні фіксуватися безпосередньо на зворотному боці плити або в порожнині. Кріплення підходять для цих цілей, зазвичай називаються кріпленнями для пустотілих матеріалів. Панелі та плити зазвичай мають низьку міцність на стиск і високу пористість. Для досягнення оптимального результату використовуйте кріплення спеціального призначення, наприклад, полімерні або металеві дюбелі, що встановлюються зовні через отвір.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner