Продавець ООО АКС-ЮГ СИСТЕМА - ЛАБОРАТОРИЯ КЛЕЕВЫХ И КРЕПЕЖНЫХ ТЕХНОЛОГИЙ, СОВРЕМЕННЫЕ АБРАЗИВНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
769 відгуків
+380 (63) 797-28-13
+380 (50) 342-09-62
+380 (67) 992-79-09
Набережна Заводська, 7. Територія Дніпропетровського Меблевого Комбінату, Дніпро, Україна
Современные материалы и инструменты для строительства и промышленности от ООО «АКС-ЮГ СИСТЕМА»
Залишити відгук

Ремонт і захист бетону Зіку

РЕМОНТ БЕТОНУ

Ремонт і захист залізобетону матеріалами Sika здійснюється у відповідності з європейським стандартом EN 1504. Цей стандарт набрав чинності на початку 2009 року, разом з ним стала обов'язковою маркування СЕ на продукції. Дана маркування містить цінну для споживачів інформацію, таку як опис матеріалу, інформація про основні характеристики, та інше.

У відповідності зі стандартом EN 1504 до початку ремонту бетону або залізобетону проводять професійне обстеження поточного стану об'єкта, потім роблять добірку матеріалів і стверджують технологію їх нанесення. Саме такий підхід дозволяє комплексно захистити конструкції від впливу численних руйнівних факторів і гарантувати їх міцність і довговічність.

За роки практики різні типи пошкоджень та їх причини були досконально вивчені, розроблені оптимальні методи ремонту і захисту бетонних конструкцій. Ці знання систематизовані і представлені у вигляді 11 принципів, що дозволяють інженерам правильно реагувати на пошкодження, що виникають в спорудах із залізобетону. Принципи 1 – 6 стосуються дефектів в тілі бетону, принципи 7 – 11 пов'язані з корозією арматури.

Принципи ремонту та захисту бетону:

1. Захист від проникнення.
2. Контроль вологості.
3. Відновлення бетону.
4. Структурний посилення.
5. Стійкість до фізичного і механічного впливу.
6. Хімічна стійкість.
7. Збереження або відновлення пасивуючих властивостей бетону.
8. Підвищення питомої електричного опору.
9. Катодний контроль.
10. Катодний захист.
11. Контроль анодних зон.

Застосування цих 11 принципів регламентується стандартом EN 1504, в країнах Євросоюзу, вони введені в дію з січня 2009 року. Швейцарська компанія Sika пропонує власні рішення у відповідності з європейським стандартом EN 1504. Ці рішення дозволяють гарантувати нашим клієнтам правильний підхід до ремонту залізобетонних споруд, вибір найбільш придатних матеріалів та врахування специфікації їх застосування.

Матеріали для ремонту бетону

Унікальність матеріалів для ремонту бетону Sika полягає в тому, що всі вони пройшли незалежні випробування у відповідності з вимогами EN 1504.
Як показує практика, важливим фактором є певні споживчі властивості матеріалів, такі як легкоукладальність. Компанія Sika гарантує, що ці властивості також відповідає європейському стандарту EN 1504, крім того компанія додатково дає гарантію, що всі матеріали для бетону були попередньо випробувані на об'єктах, розташованих в різних кліматичних зонах світу. На практиці це означає, що ремонтні розчини Sika® в найкоротші терміни набирають стійкість до несприятливих впливів навколишнього середовища. Наприклад, покриття SikaGard® мають близькі за значенням характеристики тиксотропии і в'язкості в умовах різних температур для отримання «сухої» та «мокрою» плівки заданої товщини, а також отримані при мінімальному числі шарів і володіють високою швидкістю набору стійкості до несприятливих зовнішніх впливів.

Гарантія якості матеріалів для ремонту бетону Sika: компанія виробляє свої матеріали в суворій відповідності з вимогою стандарту якості ISO 9001. Докладні технічні описи товарів, рекомендації їх застосування, а також результати їх незалежних випробувань, про які говорилося вище, доступні на сайті компанії в розділі Документація.

Ремонтні склади

Sika розробила ряд адгезійних складів для захисту арматури – Sika® MonoTop®-910 N, Sika® Repair-10 F, SikaTop® Armatec 110 EpoCem, а також адгезійні склади Sikadur®-32 adhesive normal і SikaCor® 277.

Для ремонту складу наливної підлоги використовуються продукти Sika® MonoTop®-652, SikaGrout®-318, Sika® Fast Fix-4SL.
Компанія пропонує широкий асортимент ремонтних складів для ручного нанесення і ряд ремонтних складів для нанесення методом торкретування, представлених серіями Sika® MonoTop, Sika® Repair, Sika® Gunit, SikaTop® Armatec, Sikafloor®, Sikadur®, Sika® Injection, а також склади для захисту арматури Sika® MonoTop®-910 N, Sika® Repair-10 F, SikaTop® Armatec 110 EpoCem, Sika® FerroGard® 903+.

У всьому світі знайдуться тисячі прикладів робіт по захисту і ремонту залізобетону, виконаних за допомогою матеріалів Sika® – це мости, тунелі, комерційні будівлі, градирні, димові труби, водоочисні та інші споруди. Обираючи продукцію Sika, ви вибираєте гарантовані міцність і довговічність конструкцій із залізобетону.

- See more at: http://rus.sika.com/ru/solutions_products/stroy/remont_betona/02a002sa50.html#sthash.IFEiGAaN.dpuf

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner